اخبار
بسکتبال پیام نور نماینده دانشگاه های قاره کهن در لیگ جهانی درج خبر 19/6/1396
بسکتبال پیام نور نماینده دانشگاه های قاره کهن در لیگ جهانی
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور و به نقل از مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور تیم بسکتبال دانشگاه پیام نور به عنوان نماینده دانشگاه های قاره آسیا در سومین دوره لیگ جهانی بسکتبال دانشجویان جهان که در تاریخ ۲۱ شهریور ماه لغایت ۲۷ شهریور ماه در کشور چین شهر ژیامن برگزار خواهد شد، حضور خواهد داشت.
برهمین اساس نصیرزاده ابراز داشت تیم بسکتبال دانشگاه پیام نور برای دومین سال پیاپی هست که شانس حضور در این دوره از رقابت ها را بدست می آورد.
عضو هیات رئیسه فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی افزود:  بسکتبالیست های پیام نور فردا شب ساعت ۲۲ تهران را به مقصد گوانگجو ترک خواهند کرد.
وی خاطر نشان ساخت در این دوره از مسابقات ۱۶ دانشگاه به عنوان نمایندگان  سایر قاره ها حضور دارند که مسابقات در چهار گروه چهار تیمی به صورت دوره ای  برگزار و در نهایت از هر گروه دو تیم به دور رقابت ها صعود خواهند کرد.
دبیر شورای ورزش دانشگاه در ادامه خاطر نشان ساخت با توجه تجربه دور گذشته حضور در این رقابت ها وکسب عنوان ششمی امیدواریم که بتوانیم نماینده شایسته‌ای برای کشورمان باشیم و با دست پر به میهن برگردیم.
لازم به توضیح است تیم بسکتبال دانشگاه پیام نور با هزینه (Ausf )فدراسیون ورزش های دانشگاهی آسیا به این رقابت ها اعزام خواهد شد.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

 
     
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما