اخبار
بسکتبال سه نفره دانشجویان دانشگاه پیام نور ایران در مصاف تیم های چین، فرانسه و اندونزی درج خبر 22/6/1396

به گزارش روابط عمومی اداره کل تربیت بدنی محمد رضا اسلامی سرمربی تیم بسکتبال سه نفره دانشجویان دانشگاه پیام نور ایران، با بیان اینکه این رقابت ها با حضور نمایندگان دانشگاه های 16 کشور جهان برگزار می شود، گفت: تیم ایران در گروه سوم با تیم های چین، فرانسه و اندونزی هم گروه است.

وی ادامه داد: مسابقات از فردا (پنجشنبه) آغاز می شود و ایران در نخستین دیدار به مصاف تیم میزبان می رود و روز جمعه نیز به ترتیب صبح و عصر مقابل نمایندگان دانشگاه های اندونزی و فرانسه دیدار خواهد کرد.
به گفته اسلامی، رقابت ها به صورت دوره ای برگزار می شود و با پایان مرحله دوره ای، رتبه بندی تیم های هر گروه مشخص می شود و پس از آن نمایندگان گروه سوم (C) براساس رتبه بندی به صورت ضربدری با نمایندگان گروه دوم (B) بازی خواهند کرد.
سرمربی تیم بسکتبال سه نفره دانشجویان دانشگاه پیام نور ایران ادامه داد: بعد از آن تیم هایی که از گروه های خودشان صعود می کنند به مصاف هم خواهند رفت.
اسلامی در خصوص سطح رقابت های جهانی بسکتبال سه نفره گفت: نمایندگان کشورهای مختلف نسبت به سال گذشته با آمادگی و قدرت بیشتری حضور دارند و بسکتبالیست های خوب و مطرحی را در تیم هایشان دارند.
وی ادامه داد: خوشبختانه حضور تیمهای قدرتمند در این دوره از رقابت ها، انگیزه بسکتبالیست های ما را چند برابر کرده و ما یک مجموعه یکدل و خوب هستیم. همه ی هدف ما کسب عنوان قهرمانی است تا بتوانیم یک رتبه جهانی را که در بسکتبال دانشگاه پیام نور کشورمان کسب نشده، بدست آوریم .
سومین دوره لیگ جهانی بسکتبال 3 در 3 دانشجویان21 تا 27 شهریور ماه به میزبانی شهر ژیامن کشور چین برگزار می شود.
تیم بسکتبال سه نفره دانشگاه پیام نور ایران با ترکیب شایان پورکاوه، علی الله وردی، امیر صدیقی و پیام کیانی می باشد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

 
     
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما