اخبار
مدیر کل تربیت بدنی: پیام نور البرز به عنوان میزبان المپیاد دانشجویی ۹۶ انتخاب شد

مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور خبر داد:

پیام نور البرز به عنوان میزبان المپیاد دانشجویی ۹۶ انتخاب شد

در نشست و دیدار کارگروه فرهنگی و ورزشی دانشگاه پیام نور استان البرز با مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور؛دکتر نصیر زاده اعلام کرد: دانشگاه پیام نور استان البرز با توجه به درخواست و پیگیری مسئولان این دانشگاه میزبان المپیاد دانشجویی سال ۹۶ خواهند بود.


به گزارش روابط عمومی استانداری البرز به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان، دکتر نصیر زاده مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه ضمن اشاره به فرهنگی بودن فعالیتهای ورزشی،با تقدیر از ارتقاء جایگاه استانی دانشگاه پیام نور استان البرز در رده بندی سالیانه سازمان مرکزی که بین 5استان برتر کشور قرار گرفته است؛ از توجه مسئولان این استان به مقوله ورزش تقدیر کرد.
وی همچنین با اشاره به اماکن  ورزشی این استان،درخواست و پیگیری مسئولان دانشگاه،همچنین توجه متولیان ورزش در استان البرز و موقعیتهای جغرافیایی آن اظهار داشت:این دانشگاه میزبان یکی از المپیادهای فرهنگی- ورزشی خواهران یا برادران(یونیورسیاد دانشجویی) در سال 96 است.
نصیرزاده ویژگی و اعتبار المپیاد ورزشی دانشگاه پیام نور را که هر دوسال یکبار به صورت کشوری برگزارر می گردد را اینگونه عنوان کرد: انتخاب نخبه های ورزشی، این المپیاد ورزشی را تبدیل به خاستگاه حرفه ایها نموده است و از جمله دستاودرهای آن معرفی قهرمانان ورزشی و دانشجو به میادین بین المللی است به طوریکه بیش از دو هزار ورزشکار و مربی که که مقام اول تا هشتم کشوری رشته های مختلف ورزشی را کسب کرده باشند،در سال 96 میتوانند در این رویداد ورزشی بزرگ حضور پیدا کنند.
مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور در ادامه ازبرگزاری دو جشنواره دانشجویی یکی در 25بهمن و دیگری در 14 اسفند خبر داد و افزود:جشنواره ورزش،نشاط و تندرستی که ویژه خواهران دانشجو می باشد از25 بهمن به مدت 6 روز به میزبانی مازندران و جشنواره ادیان و مذاهب اسلامی ویژه برادران از14لغایت19 اسفند ماه به میزبانی اصفهان برگزار خواهد شد.
گفتنی است در المپیاد ورزشی سال 94 دانشگاه پیام نور استان البرز در مجموع  وبرای اولین بار در بخش خواهران که به میزبانی استان همدان برگزار شد موفق به کسب مقام سوم و در بخش برادران که در استان قم برگزار گردید توانست رتیه چهارم را از آن خود نماید.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

 
     
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما